Strona internetowa zawierające różnego typu treści z branży nieruchomości.

Branża nieruchomości z Warszawy i nie tylko.

 

Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza w tej dziedzinie pozwalają nam na rzetelną i profesjonalną obsługę Klientów.
Naszą misją jest kompleksowa obsługa Klienta w zakresie wszelkich transakcji na rynku nieruchomości, zapewniająca bezproblemowość, bezpieczeństwo i sprawny przebieg transakcji.
Szeroka oferta zawarta w serwisie obejmuje różnego rodzaju nieruchomości: lokale użytkowe, domy, mieszkania, hale, inne obiekty jak również działki. Obsługujemy zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny.

 
czerwiec
09 '18

Nowe mieszkanie w stolicy

Nowe mieszkanie w stolicy

(...) którymi nie masz nic wspólnego albo których się trochę boisz. Hałas za ścianą? Nie w twoim nowym mieszkaniu! Takie kryteria spełniają chociażby nowe inwestycje na Mokotowie - https://www.mozaikamokotow.pl/. Jeżeli nie mieszkasz w Warszawie, ale zastanawiasz się nad przeprowadzką do stolicy, to zdecydowanie najlepszą (...)

Artykuły: agencje nieruchomości, działki, mieszkania, mokotów, nieruchomości, warszawa

 
marzec
31 '18

Apartamenty w Warszawie

Apartamenty w Warszawie

(...) znalezieniem jakiegoś dla siebie. Oczywiście, tutaj znów wszystko zależy od lokalizacji z wiadomych powodów. Jednak w ostatnim czasie, mieszkanie w Warszawie na Żoliborzu stało się bardzo popularne. Ta dzielnica jest naprawdę cicha i spokojna. Dlatego też, jest bardzo często wybierana. Apartamenty w Warszawie, to jednak temat nie dla (...)

Artykuły: deweloperzy, działki, mieszkania, nieruchomości, warszawa

 
grudzień
21 '17

Ekologia w budownictwie

Ekologia w budownictwie

(...) sterowanie oświetleniem.Kolejne kryterium, to wykorzystanie energii i ochrona atmosfery. Ważne jest zminimalizowanie produkcji oraz emisji niebezpiecznych substancji do powietrza, preferowane jest również stosowanie źródeł energii odnawialnej w celu dostarczania energii.Ostatnie kryterium to innowacyjność. Tutaj brane są pod uwagę wszystkie nowoczesne rozwiązania, które będą miały wpływ na ochronę środowiska (...)

Artykuły: budowa, budowlane, budownictwo, certyfikaty, nieruchomości, usługi